Konferencje

Przyjazd 22 09- 2023
Wyjazd 23 09- 2023

Hotel Termalny to idealne miejsce na organizację kameralnych spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, pokazów i prezentacji, integracji firmowych, spotkań towarzyskich oraz imprez okolicznościowych. W naszej ofercie dla grup znajduje się wszystko czego potrzeba aby tego typu spotkanie przebiegło zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Nowoczesna sala konferencyjna, z przeszkloną ścianą i bezpośrednim wyjściem na zewnątrz, zapewni miejsce dla nawet 60 osób w układzie teatralnym, do 28 osób w układzie szkolnym oraz 30 osób w układzie w literę U. Bogate wyposażenie multimedialne, projektor z ekranem, nagłośnienie, dodatkowy TV oraz flipcharty pozwolą swobodnie przeprowadzić dowolną formę spotkania w komfortowych warunkach. Część hotelowa obiektu, natomiast, zapewni komfortowy nocleg dla 40 osób.

W przypadku mniejszych grup istnieje również możliwość przeprowadzenia spotkania, prezentacji czy szkolenia w specjalnie wydzielonej oraz odpowiednio wyposażonej na tę okazję części sali restauracyjnej lub w części salonowej Apartamentu. W obu przypadkach jesteśmy w stanie zapewnić Państwu w tych przestrzeniach wszelkie niezbędne warunki, narzędzia, sprzęty multimedialne, a także przerwę kawową.

Podczas spotkań firmowych mogą Państwo skorzystać ze specjalnie przygotowanej, konferencyjnej oferty menu, bądź też zgłosić swoje sugestie i we współpracy z naszym Szefem Kuchni opracować własną przerwę kawową oraz menu lunchowe czy kolację.

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa również dodatkowe atrakcje w czasie wolnym, organizując m.in. spływy kajakowe, paintball, pokazy i degustacje kulinarne, koncerty muzyki na żywo, imprezy taneczne z DJ’em i wiele więcej.

Wyjątkowym atutem Hotelu Termalnego jest możliwość wynajęcia całego obiektu na wyłączność, która daje Państwu gwarancję niezakłóconego przebiegu spotkania oraz większy komfort i swobodę.

KOMFORTOWY WYPOCZYNEK NAD WARTĄ

Pokaż na mapie