O nas

Przyjazd 21 09- 2023
Wyjazd 22 09- 2023

Czterogwiazdkowy Hotel Termalny w Uniejowie to idealne miejsce zarówno na rodzinny wypoczynek bądź romantyczny weekend we dwoje, jak i spotkanie firmowe lub kameralną konferencję.

Wyjątkowa lokalizacja obiektu w harmonijny sposób łączy sąsiedztwo rzeki Warty i terenów zielonych z największymi atrakcjami miasta, takimi jak Termy Uniejów czy Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich, a to wszystko zaledwie 50 km od Łodzi, 150 km od Warszawy i 12 km od autostrady A2.

Nowoczesny design i charakterystyczna bryła obiektu bezpośrednio nawiązują do bliskości rzeki, zapewniając tym samym wyjątkowe widoki zarówno Gościom hotelu, jak i serwującej wyśmienitą kuchnię Restauracji VARTO.

Hotel Termalny oferuje swoim Gościom łącznie 20 komfortowych, bogato wyposażonych pokoi (w tym 15 pokoi standardowych, 4 pokoje z tarasem i 1 apartament) oraz jest całkowicie przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

W pełni wyposażone, nowoczesne zaplecze konferencyjne pozwala na organizację konferencji, szkoleń i imprez firmowych dla maksymalnie 60 osób, natomiast przestronna restauracja z tarasem i widokiem na rzekę swobodnie obsłuży zarówno Gości hotelowych, jak i spotkania grupowe, imprezy okolicznościowe oraz Gości z zewnątrz.

W Hotelu Termalnym działa również kameralne VERT SPA oferujące najwyższą jakość zabiegów na ciało i twarz oraz sauna japońska. Dodatkowo hotel dysponuje m.in. rowerami i grami planszowymi do wypożyczenia, a w sezonie letnim prowadzi również sprzedaż lodów i gofrów z własnej lodziarni!

Wyjątkowym atutem Hotelu Termalnego jest możliwość wynajęcia całego obiektu na wyłączność!

Sprawdź naszą ofertę już dziś!

KOMFORTOWY WYPOCZYNEK NAD WARTĄ

Pokaż na mapie